5 rezultate

Apartamente de vânzare în Otopeni, zona Nord

Apartament 3 camere Otopeni central - ultimul disponibil

138,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Nord, Otopeni
68.4 mp
2026

Apartament 3 camere Otopeni central

167,000 € (negociabil) TVA inclus

Apartament cu 3 camere de vânzare
Nord, Otopeni
68.4 mp
2026

Apartament 2 camere Otopeni central, finisaje la alegere, de la dezvoltator

96,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Nord, Otopeni
44.89 mp
2020

Apartament 2 camere + curte 110 mp Otopeni centru

117,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Nord, Otopeni
44.72 mp
2020

Apartament 3 camere Otopeni ultracentral – de la dezvoltator

125,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Nord, Otopeni
72.19 mp
2020

Apartament 3 camere | Otopeni central | mobilat, utilat | parcare subterană

185,000 € (negociabil)

Apartament cu 3 camere de vânzare
Central, Otopeni
64.94 mp
2024

Apartament 4 camere ULTRACENTRAL Otopeni | lângă școală

173,000 €

Apartament cu 4 camere de vânzare
Ultracentral, Otopeni
91.55 mp
1989

Apartament 50 mp utili + balcon | include parcare | ultimul disponibil

82,600 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Otopeni
50.3 mp
2026

Apartament 2 camere Otopeni | Ideal locuire sau investiție

95,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Otopeni
43.49 mp
2025

Apartament – Otopeni central | Direct Dezvoltator | Comision 0

115,000 € (negociabil) TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Otopeni
43.49 mp
2025

2 camere studio Otopeni | 10 min. metrou | parcare subterană | comision 0

90,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Otopeni
39.89 mp
2026

Apartament 3 camere Otopeni central | bloc nou, parcare, comision 0

128,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Central, Otopeni
64.58 mp
2025

Apartament 2 camere Otopeni central | parcare subterană + bucătărie închisă

104,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Otopeni
47.68 mp
2025

Apartament 2 camere Otopeni central

100,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Otopeni
47.68 mp
2025

Apartament 3 camere Parc Bazilescu bloc boutique

170,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Bucurestii Noi, Bucuresti
80 mp
2019

Home Agency, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 96 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Otopeni, apartamente de vânzare Otopeni, Central, apartamente de vânzare Otopeni, apartamente de închiriat Otopeni sau apartamente de închiriat Otopeni, Central.